Barnets beste er vårt fokus. Rettssak er som oftest siste utvei.

Klikk på bildene for presentasjon av advokatene.

 

Advokat Thea Totland

900 14 075
thea@barneadvokatene.no

Advokat Fridtjof P. Gundersen

952 40 263
fridtjof@barneadvokatene.no

Advokat Trude Trønnes

922 96 665
trude@barneadvokatene.no

 

Advokat Linn B. Doornich

404 48 040
linn@barneadvokatene.no

Advokat Curt A. Lier

480 84 587
curt@barneadvokatene.no

Advokatfullmektig
Karoline K. Dale

470 56 916
karoline@barneadvokatene.no